Czym przyciąga gości Rewal? Dlaczego warto pojechać w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy będzie to trafione miejsce na wyjazd z dzieciakami?

wyjazd nad morze to nie jedynie wylegiwanie się na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, by bardziej poznać okolicę, aniżeli tylko z perspektywy plażowego ręcznika.
Przykładowo, kiedy wybieramy się do Rewala, to dobrze jest wcześniej sprawdzić co konkretna okolica ma do zaoferowania.

Dobrze jest, jadąc gdzieś poznawać również okolicę- ruszajwpolske.pl. Wtedy możemy powiedzieć, że naprawdę zna się dane miejsce. We wspomnianym Rewalu oraz okolicach trudno się nudzić. Nawet podczas gorszej pogody bez problemu można zająć czymś czas. Park Wieloryba to fascynujące miejsce, w jakim jest wiele modeli ryb oraz organizmów morskich w rzeczywistych rozmiarach. Nie brakuje też wspomnianego płetwala błękitnego czyli wieloryba, jakiego długość-trzydzieści pięć metrów, faktycznie może robić wrażenie.

konferencja

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
W Rewalu można z przyjemnością podziwiać zachody i wschody słońca na wygodnej platformie z widokiem. Tak naprawdę wyjazd na wybrzeże bez oglądania tego typu codziennych, cudownych spektakli nie jest kompletny. Okolica również obfituje w interesujące atrakcje. Warto pojechać choćby do parku z miniaturami latarni morskich w miejscowości Niechorze tam, będziemy mogli zobaczyć jakie cuda zdobią nasze wybrzeże. Tuż obok, jedną z latarni w Niechorzu możemy oglądać na żywo. W pobliżu znajdziemy również dużo atrakcji dla najmłodszych, takich jak parki linowe czy parki rozrywki. Dlatego dzieciaki z pewnością nie będą wynudzone.

Jeżeli planujemy tutaj spędzić troszkę czasu, to bez problemu znajdziemy w Rewalu doskonały nocleg. Domki nad morzem Rewal ma w ofercie w sporej ilości. Na pewno Rewal na tegoroczne wakacje (sprawdź noclegi na Warmii) to kierunek obowiązkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*