W jaki miejsce w tym roku wyjechać na urlop? Co może zaoferować Jantar? Czemu dobrze jest do tej miejscowości pojechać?

Marzą nam się wczasy nad polskim morzem? Myślimy do jakiej miejscowości w tym roku pojechać i ciężko nam się zdecydować. Wybór jest ogromny. Z pewnością wszystkich ładnych miejscowości nad polskim morzem jeszcze nie widzieliśmy.

image - wakacje

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego warto wybrać się w nowe miejsce, by poznawać nowe zakątki polskiego wybrzeża.

Jeżeli jeszcze nie mieliśmy okazji być w Jantarze, to trzeba szybko nadrobić ten błąd. Dużo zielonych miejsc oraz bliskość morza to okoliczności przyrody, jakie z pewnością skradną nasze serce. Jeżeli chodzi o kwatery Jantar oferuje ich całą gamę – oferty dostępne nad morzem. Od małych domków wczasowych, po przyjemne rodzinne agroturystyki czy luksusowe apartamenty. Z pewnością znajdziemy coś idealnego zarówno na miły weekend dla par, jak również na wyjazd (zielone szkoły wielkopolska) z dziećmi.
Nazwa Jantar znaczy bursztyn oraz jest ona stąd, iż w przeszłości przechodził tamtędy bursztynowy szlak. Pozostałością po tej tradycji są międzynarodowe mistrzostwa, gdzie możemy spróbować swoich sił w poławianiu bursztyny. Co roku wiele osób przyjeżdża na to wydarzenie, by poobserwować wyczyny zawodników. Z pewnością jest to bardzo ciekawe.
jazda na deskorolce

Autor: Tyler Bolken
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest wiedzieć, że blisko miejscowości Jantar znajdziemy miejsca, które również warto odwiedzić. Niedaleko, na Wyspie Sobieszewskiej znajdziemy piękne rezerwaty przyrody. Na tym terenie można zaobserwować kilka gatunków rybitw jak również wiele innych ptaków. Z pewnością wyprawa w to miejsce będzie ciekawa nie jedynie dla fanów ornitologii.

Na plaży rezerwatu widuje się czasem foki, które przypływają tutaj zapewne szukając spokoju. Pewnie już teraz wiemy w jakim miejscu tego roku spędzimy urlop. Kwatery Jantar może zaoferować nie jedynie na wakacje, z tego względu możemy się do tego miasta wybrać w ciągu całego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*