Czy wiecie w które miejsce najlepiej polecieć na ekscytujące wakacje?

Późne wypady zwykle pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj Azji Południowej charakteryzujący się wielkimi kontrastami.

eccotravel

Brudny i gęsto zaludniony, przepełniony krańcowym ubóstwem i chaosem. Indie to miejsce, gdzie aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a wszechobecny dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie ukojeniem dla zmysłów. To miejsce, które pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak ogromne szczęście mamy w życiu i jak dużo wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to połączenie kultur, kolorów, smaków i zapachów, którą albo się pokocha, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z każdym rokiem zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, autentyczna perełka. Podróżnych zahipnotyzują tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Poza tym kuszą niskie ceny i bajkowa atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia. Sprawdź ofertę: .
Zdecydowanie atrakcją jesiennych wakacji (Jeśli potrzebujesz oferty na urlop rzuc okiem na coraltravel urlop hiszpania) są korzystne ceny. Jesienne obniżki i promocje to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute egzotyka. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się tani bilet. O kilka procent tańsze są zwykle wycieczki sprzedawane przez Internet, albowiem nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*