Jeżeli nie przepadasz za letnim wylegiwaniem się na plaży i wolisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – warto zapoznać się z rozległą ofertą agroturystyki w polskich górach.

Każdy obywatel Polski zamarzy, aby prócz godnego wynagrodzenia i spełnienia w aktywności zawodowej, chociaż raz corocznie udać się z rodziną na kilkudniowy odpoczynek. Gdy zbliża się sezon urlopów, zaczynają się konkretne rozmowy przy jadalnym stole o tym, w jakie rejony chcielibyśmy się udać, jaką kwotę pieniędzy planujemy przeznaczyć na wczasowy wypad i którą formę relaksu wybieramy w trwającym roku.

Większości z Nas, zestresowana codziennymi obowiązkami i nieciekawą rzeczywistością, marzy choć na moment przerwać całoroczną rutynowość i oderwać się od reszty świata.

fotos - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele osób śni o piaszczystych plażowiskach, na których możemy wylegiwać się całymi dniami i przy okazji naładować słońcem i piękna aurą. Biura turystyczno-rekreacyjne proponują już zazwyczaj atrakcyjne wyjazdy za granicę w całkowicie dogodnych kosztach. Funkcjonują w kraju jednakże tradycyjni miłośnicy krajowych, południowych terenów, którzy od leżenia na piasku woleliby spacerowe wędrówki po obcych szlakach i zdobywanie wierzchołków. Południe polski zdecydowanie jest obfite w tego typu wspaniałe lokalizacje. Działa tam również znakomita sieć hoteli i budynków noclegowni. Agroturystyka gór zdobywa własne apogeum. W zależności o tego, jaki rodzaj kwatery Cię interesuje i w jakie obszary zamierzasz się udać – z pewnością nie będzie kłopotu w dobraniem odpowiedniej alternatywy dla siebie i swojej familii. Niejednym z bardziej zachwycających okolic górzystych, jakie cieszą się dużym sukcesem i przyciągają zawsze tłumy zwiedzających – są Karpaty, a właściwie samo kolebka tegoż obszaru – Zakopane. Możesz już teraz rozważać, który typ zakwaterowania będzie najodpowiedniejszy. Jeśli decydujesz się na hotel, domki letniskowe, pensjonaty, apartamenty Zakopane będzie świetnym usytuowaniem na noclegi – sala konferencyjna zakopane (apartamenty zakopane to dobra inwestycja).

wakacje - portret

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Powinno się dobrze przyjrzeć się mapie, gdyż w pobliżu tej miejscowości znajdziemy więcej takiego typu agroturystyki. Wybierając lepsze apartamenty Kościelisko jest znakomitym centrum tych pokoi. Warto chociaż raz na pewien czas udać się do serca polskich gór karpackich – wybrałam apartamenty kościelisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*