Kiedy pojechać do Nepalu lub na Kubę?

Do Nepalu powinno się wybrać się przede wszystkim na przełomie października a także listopada, gdy zaczyna się pora sucha oraz ustają opady monsunu letniego. W Nepalu rozpoczynają się wtedy zbiory ryżu, natomiast towarzyszy im kolorowa obrzędowość a także praktykowane od dawien obrządki.

[…]

Czytaj dalej… from Kiedy pojechać do Nepalu lub na Kubę?

Jeżeli nie przepadasz za letnim wylegiwaniem się na plaży i wolisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – warto zapoznać się z rozległą ofertą agroturystyki w polskich górach.

Którykolwiek obywatel Polski zamarzy, żeby oprócz godnego wynagrodzenia i spełnienia w pracy zawodowej, chociaż raz w roku udać się z rodziną na letni odpoczynek. Gdy zbliża się okres urlopów, zaczynają się konkretne rozmowy przy jadalnym stole o tym, w które rejony pragnęlibyśmy się wybrać, jak wysoką sumę pieniężną planujemy przeznaczać na letni wyjazd i którą opcję relaksu wybierzemy w trwającym roku.

[…]

Czytaj dalej… from Jeżeli nie przepadasz za letnim wylegiwaniem się na plaży i wolisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – warto zapoznać się z rozległą ofertą agroturystyki w polskich górach.