Najlepsze auto do wynajęcia

Jeśli chcemy nagle znaleźć przewieźć coś sporego a nie jesteśmy w stanie skorzystać z komunikacji miejskiej to warto rozważyć wypożyczenie samochodu.

Jest to tańsze niż zamówienie taksówki, szczególnie gdy potrzebujemy samochód na dłużej.

Niezależność na wyjeździe

Samochód, jadący samochód

Autor: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian

Wynajem ma kilka zalet. Nie jest się w takim wypadku zależnym od terminu kursowania innych środków transportu. Jeżeli cenimy sobie wygodę i jesteśmy oszczędni, wynajęcie samochodu może okazać się atrakcyjną opcją. Sami organizujemy sobie czas i od nas zależy, co warto zobaczyć!

Koszty

Jeśli zrobiliśmy prawo jazdy, a nie mamy własnego samochodu, warto zrobić z naszej licencji użytek. Możemy płacić dzienną opłatę za wynajęcie samochodu, lub też tygodniową, przy której prawdopodobnie dostaniemy zniżkę. Umożliwia to nam zaplanowanie z góry kosztów naszej wycieczki. Rzecz jasna poza opłatą za wynajęcie samochodu musimy dodać do tego koszt paliwa.

Jaki silnik

Jeśli lubimy diesla, to można znaleźć auta z silnikami, które spalają naprawdę mało. Choćby silniki diesla montowane w Fiat Panda i innych modelach spalają czasem tylko 4,5 litry paliwa! To naprawdę niewiele. Także Fiat Stillo z silnikiem diesla 1.4 pali około 5 litrów przy całkiem rozsądnej mocy. Jak powiedział nam pracownik firmy Auto24 wypożyczalnia samochodów wrocław, diesle cieszą się dużą popularnością wśród wynajmujących.

Decyzja na spokojnie

Nie decydujmy się pochopnie. Kiedy idzie o wynajem aut to wrocław ma naprawdę bogatą ofertę. Wypożyczalnie umiejscowione są w całym mieście, część z nich działa w okolicach lotniska, kilka przy dworcu głównym – więc z pewnością znajdziemy taką, której oferta najbardziej nam odpowiada. Pamiętajmy, że zawsze, w razie jakichkolwiek nieporozumień mamy możliwość reklamacji. Każda firma oferująca wynajem aut powinna to uszanować. Gdy coś jest nie tak jak w umowie, dostaniemy samochód (sprawdź kompresor do kół) nie taki jak zarezerwowaliśmy, z wadami, z pustym bakiem itp. – upominajmy się o swoje.

Wypożyczenie auta daje nam mobilność i niezależność nie mającą porównania z jakimkolwiek innym środkiem transportu. Wszelkie większe biurowce, centra handlowe zapewniają parkingi. Znajdziemy też całkiem sporo miejsc w centrum, zatem zaparkowanie nie powinno być problemem.

Kontakt:Wypożyczalnia samochodów Auto24Rogowska 8 54-440 Wrocławtel. 785 242 425

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*