najlepszy sposób na ucieczkę od zimowych obyczajów

Gdy na dworze sypie śnieg a Ty mocno zaciskasz zęby śniąc o pewnej skąpanej w słoneczku plaży, masz dwa wyjścia. Możesz marzyć dalej lub przejść od słów do czynów i wybrać się prędko w jakiekolwiek egzotyczne miejsce.Wszakże air portów nie zamyka się na kilka zimnych miesięcy.

Zawsze mogłabyś pojechać tam, gdzie o śniegu żaden człowiek nigdy nie słyszał. Jeżeli namyślasz się, czy też są takie miejsca, odpowiedź zapowiada się: oczywiście, iż tak. Siadaj więc do laptopa oraz w wyszukiwarce napisz: „tanzania wycieczki”. Z całą pewnością znajdziesz wiele ofert biur podróży proponujących podróżnikom zimę w tropikach. Udając się na wyjazdy do Tanzanii nie będziesz narażona na kredowobiały śnieżny puch. Jedziesz przecież do wschodniej Afryki . Biura podróży przywołujące swych interesantów słowami: „Tanzania wycieczki” mają tym samym na uwadze nie tylko złociste plaże, ale także najwyższą górę Afryki – mierzące niecałe 6000 m słynne Kilimandżaro (tutaj).
tanzania

Autor: Andrew Moore
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy już wrócisz z tej podróży, może będziesz się zastanawiać co dalej albo bądź Polinezja kiedy jechać (wycieczki egzotyczne). Jeśli masz w planach wędrówkę na te wulkaniczne wyspy, pamiętaj, iż mimo tego, iż jest tam upalnie przez cały rok, to występuje tam miejscu pora deszczowa. Największa ilość deszczu spada w okresie od listopada do kwietnia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby dobrać wybrzeże zachodnie, zatem zawietrzne. Dobrym obszarem mogą być także atole koralowe, gdyż w tamtym miejscu opadów jest znacznie mniej oraz mają bardziej regularny charakter.
boks

Źródło: www.morguefile.com

Zamiast namyślać się „Polinezja kiedy jechać” zarezerwuj szybko jakiś dobry hotel (wczasy nad jeziorem) i udaj się w zimie na plażę, na jakiejpanuje temperatura bliska 30 st. Celsjusza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*