Nadszedł czas zaplanować sylwester!

Zamek Kliczków, Sylwester

Autor: Zamek Kliczków
Źródło: Zamek Kliczków

Myślę, że zerkacie właśnie zdziwieni na tytuł wpisu i spekulujecie, co też autor ma w głowie.

Bo to toć dopiero jesień, do ostatniego dnia roku jeszcze sporo czasu. Jeżeli tak obstawiasz, drogi czytelniku, czeka cię mały szok. Teraz jest najwyższy czas na znalezienie dla siebie i znajomych miejsca na Sylwestra (). Z własnych przeżyć wiem, że znaleźć niezłą miejscówkę parę tygodni przed jest ciężko. Moja druga wskazówka brzmi następująco: odłóż prasę. Teraz aktualne oferty sylwestrowe są w cyberprzestrzeni.

Od czego zacząć? To łatwe. Uruchom przeglądarkę sieciową, z której korzystasz i wejdź na Google. Potem musisz dokładnie określić to, czego chcesz. Jeżeli zachęca cię podziwianie sztucznych ogni nad białymi skalnymi szczytami, wpisz „sylwester zakopane”. Dokładnie przejrzyj opis oferowanej imprezy. Poszukaj także w sieci ocen organizatora. Mili internauci często dzielą się przeżyciami z wszystkimi.

Acha, możesz też wklepać „noclegi zakopane” albo „nowy rok tatry”. Podane w tym tekście sformułowanie jest po prostu przykładem.

Autor: La Boheme

Niektórzy nie mają czasu, by pojechać gdzieś na parę dni po Gwiazdce. Zwykle braknie środków lub możliwości wzięcia wolnego. Wtedy trzeba poszperać za balami na miejscu. I tutaj internet jest naprawdę przydatny. Znów polecam uruchomić przeglądarkę i wpisać zdanie „sylwester nazwa miasta” (czyli: ”sylwester warszawa”). Istnieje parę istotnych spraw, na które musisz popatrzeć uważnie, kiedy ruszasz na poszukiwania dobrego miejsca. Primo – opłata oraz to, co w ramach niej dostaniesz. Dobre lokale gwarantują trochę szampana na północ oraz sycące jedzenie na całą noc. Po drugie – upewnij się, czy odpowiada tobie profil muzyczny lokalu. Nie ma nic gorszego niż celebrowanie Sylwestra przy znienawidzonych wykonawcach. Po trzecie – dowiedz się, czy przewidziane są atrakcje. I finalnie – czy obowiązuje jakiś dress code.

Spodobał Cię tego typu tekst? To przeczytaj ponadto to, tu również zamieszczono wyłącznie świetne informacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Lepiej dowiedzieć się wcześniej i oszczędzić sobie wstydu. Szampańskiej zabawy!

Źródło: Eholiday.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*