Jak pojechać na zagraniczne wczasy, by było jak najbardziej korzystnie finansowo? Jakiego typu mamy możliwości?

Nie każdy wie, lecz wczasy w rewelacyjne zakątki świata nabyte w biurze podróży w Niemczech mogą być nawet o parę tysięcy tańsze niż w polskim. Jak to w ogóle możliwe?
Aktualnie nie ma trudności, żeby pojechać do innego kraju. Jesteśmy w stanie więc wyjechać na przykład z polskim biurem podróży.

To

kuba na wakacje

Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com

w dzisiejszych czasach najbardziej znana opcja, ale jak najbardziej istnieją również inne opcje. Możemy zaplanować samemu wycieczkę, lecz to najbardziej zajmująca opcja, bo nie jest tak łatwo to zaplanować, trzeba bowiem wziąć pod uwagę wiele czynników, które z pewnością mogą sprawić trudność. Rozwiązaniem więc mogą być wczasy (Sprawdź wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej) z niemieckich biur podróży, do jakich przekonuje się coraz większa liczba naszych rodaków – zobacz tu.

Coraz częściej wiele osób wyszukuje tani lot, przykładowo do Berlina, a po wylądowaniu na lotnisku nabywa się tanie wczasy w egzotycznym miejscu, na przykład jak Kuba z Niemiec. Czemu tego rodzaju wyjazdy są tak korzystne? Sprawdź – apollotour.pl/skuxk_kuba.htm. Faktycznie dlatego, iż wykupują oni o wiele większą ilość lotów, więc dzięki temu mogą negocjować lepsze stawki. Niemcy zresztą podróżowali od zawsze, więc taka dziedzina gospodarki jest faktycznie świetnie rozwinięta. Niemcy to jak najbardziej znaczny rynek, bardziej zamożni i częściej wyjeżdżający klienci, a także mniejsza sezonowość wczasowania. To wszystko pozwala na zmniejszanie cen, co więcej niektóre biura z Niemiec mają swoje własne floty samolotowe albo udziały w liniach lotniczych. To więc sprawia, iż kupując transport mogą wynegocjować korzystniejsze stawki.

plaża w wakacje

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy będziemy zdecydowani na kupienie wycieczki u niemieckiego organizatora, to oczywiście musimy wziąć pod uwagę konieczność dotarcia na tamtejsze lotnisko i mające z tym związek koszty. W sytuacji odjazdu np. z Berlina nie powinny być one znaczne, jednakowoż wiele osób jeździ autem, ponieważ parkingi są tam tańsze niż np. na Okęciu. W sytuacji wylotu z bardziej odległego niemieckiego miasta najlepiej jest pomyśleć o wyszukaniu korzystnego cenowo połączenia lotniczego. Dzięki temu jest szansa na bardziej tanie wakacje, wobec tego na pewno warto to przemyśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*