Progi zwalniające, pachołki drogowe jako środek poprawy bezpieczeństwa na ulicy w trakcie normalnego użytkowania i stłuczek

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jaki jest odsetek wypadków na polskich drogach związany z przekroczeniem przepisowej prędkości. Jest to drugi powód, zaraz po wsiadaniu w stanie nietrzeźwym za kółko. Niestety nie są to chlubne wyniki, dlatego należy coś z tym zrobić. Dobrym rozwiązaniem w wielu miejscach są progi zwalniające.

[…]

Czytaj dalej… from Progi zwalniające, pachołki drogowe jako środek poprawy bezpieczeństwa na ulicy w trakcie normalnego użytkowania i stłuczek

W jaki sposób skutecznie zorganizować sobie obecnie wygodny pobyt we Wrocławiu i o czym przede wszystkim należy pamiętać?

Jednym z największych i najciekawszych miast Polski jest kategorycznie Wrocław. Przed II wojną światową był częścią Niemiec, tym samym wycofujące się z Polski wojska rzeszy nie zrównały z ziemią aglomeracji, tak jak to stało się przykładowo z Warszawą.

[…]

Czytaj dalej… from W jaki sposób skutecznie zorganizować sobie obecnie wygodny pobyt we Wrocławiu i o czym przede wszystkim należy pamiętać?

Jakimi sposobami będzie najlepiej przyjechać na miejsce pracy, jeżeli będzie ono w Holandii albo Belgii.

Ostatnie lata to bardzo duży wzrost emigracji zarobkowej do krajów europejskich. Jak mówią szacunkowe dane nawet kilka milionów Polaków obecnie pracuje za granicą naszego kraju, z czego spora część nie będzie raczej planować wracania. Pozostała ich część wyruszyła jedynie na pewien okres czasu, na kilka czy kilkanaście miesięcy, chcąc zarobić na utrzymanie swojej rodziny.

[…]

Czytaj dalej… from Jakimi sposobami będzie najlepiej przyjechać na miejsce pracy, jeżeli będzie ono w Holandii albo Belgii.

Kiedy w naszym kraju wciąż jest chłodno, powinniśmy uciec na Morze Śródziemne — na Cypr

Każdy rodak śni już o tym, aby w końcu było ciepło. Kupmy zatem bilety na samolot do Larnaki.
Pewnie nie każdy z nas wie cokolwiek o Larnace, ponieważ nie jest to stolica Cypru.

[…]

Czytaj dalej… from Kiedy w naszym kraju wciąż jest chłodno, powinniśmy uciec na Morze Śródziemne — na Cypr